Select Language
Şifremi unuttum!

HİZMETLERİMİZ - Amerikadan al, ucuza al

Amerika posta adresi

AMERİKA POSTA ADRESİ

Amerika`da size özel bir adrese sahip oluyorsunuz. Amerika`dan satın almak istediğiniz ürünün web sitesinin adres kısmına bu adresi vererek, Amerika’dan alışveriş yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Paketiniz size özel Amerika adresine ulaştığında sizi elektronik posta yoluyla bilgilendiriyoruz. Ayrıca hesabınıza girerek paketinizin resmini , ebatlarını ve ağırlıgını görebilir ve istediğiniz zaman paketlerinizin size gönderilmesi için talimat verebilirsiniz.

Amerika`daki kişisel işleriniz için müşteri hizmetlerimizin onayı dahilinde size özel Amerika adresini kullanabilirsiniz.


Ebay Alışveriş

ULUSLARARASI HIZLI KARGO (FEDEX - DHL - TNT)

Dünyanın önde gelen firmaları(FEDEX - DHL - TNT) ile gönderileriniz 3-5 işgünü içerisinde Türkiye adresinize teslim edilir. Hızlı kargo ile gönderilen ürünleriniz $100.00 dolara kadar sigorta kapsamındadır. Gönderilerinizi daha yüksek miktarda sigortalatmak için lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz. Ayrıca hızlı kargo seçeneği ile gönderilen paketlerinizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Benim için al

PTT KARGO İLE GÖNDERİM (USPS - PTT Kargo)

Artık Amerikadan Ipad, Laptop, Netbook, Kindle Fire, SLR Kamera, Araba parçaları, Ipod, PlayStation, XBox, Dedektör, Ticari Parçalar gibi gümrüğe takılması muhtemel ürünlerinizi ardiye ve ordino ücreti ödemeden (yaklaşık 400 TL) sadece yüzde 10-20 oranında gümrük ücreti ödeyerek 6-10 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Ayrıca tüm gönderileriniz $500.00 dolara kadar AmerikadanGonder.com tarafından ücretsiz sigortalı olarak gönderilir. PTT Kargo ile gönderilen ürünlerinizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

PTT Kargo ile gönderim ücretleri hızlı kargo ücretinden farklılık göstermektedir. Gönderim fiyatlarımızı ücretler sayfamızdan görebilirsiniz. Yurdışından alışveriş hiç bu kadar kolay olmamıştı!


Benim için bul

BENİM İÇİN AL

Bu servisimizle istediğiniz ürünü, istediğiniz web sitesinden sizin için alışveriş uzmanlarımız alabilir. Benim için al servisimizin en büyük avantaji Türk Bankalarının kredi kartlarını kabul etmeyen sitelerden alışveriş yapma imkanina sahip olabilirsiniz. Ayrıca ingilizce sitelerden alışveriş yapmaktan çekinen üyelerimiz alışverişlerini Benim İçin Amerikadan Al servisimizle gercekleştirebilir.

Hesabınıza girerek, almak istediğiniz ürünün web sitesini, ürün ismini ve varsa ürün kodunu(product code, product number, item number) Benim İçin Amerikadan Al formuna yazarak bu servismizden istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.


Benim için bul

PAKET BİRLEŞTİRME

Gönderi ücretlerini düşürmek için birden fazla paketi tek bir gönderide toplayabilir ve fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla paketinizi tek bir paket altında birleştirebilirsiniz. İstediğiniz kadar paketi $5.00 karşılığında istediğiniz kadar paketinizi seçerek gönderim talimatı verebilirsiniz.

Copyright © 2008 - 2012 AmerikadanGonder.com, Tüm hakları saklıdır
Hakkımızda
Güvenlik & Gizlilik Politikası
Kullanım Şartları
Nasıl Çalışır
Alışveriş
Ücretler
Sıkça Sorulan Sorular
Hizmetlerimiz
İletişim
Kayıt Ol!

telefon no +1 718 244 0606

MastercardVisa